ABU DHABI - AZERBAIJAN - BAHRAIN - BANGLADESH - CHINA - DUBAI - EGYPT - ENGLAND - GERMANY - GREECE - NETHERLANDS - IRAQ - KAZAKHISTAN - KUWAIT - LIBYA - MACEDONIA - RUSSIA - SOMALIA

Müşterilerimiz

Yavuz Zeren & Candan Ortay - Belçika

 Yavuz Zeren & Candan Ortay - Belçika

Sıcak bir ağustos ayında Beykent'te harıl harıl daire ararken, Doğa Panorama Satış ofisinde kendimizi bulduk. Güleryüzle karşılanıp, gayet güzel ve detaylı olarak bilgilendirildik. Birkaç daire gösterildikten sonra ve aldığımız bilgiler doğrultusunda oturacağımız daire için kararımızı hemen verip aldık. Çok da iyi yapmışız. Burada Ufuk Bey'in efendiliği ve ilgisine çok teşekkür ederiz. Bize yatırım olarak da bir daire alın dedi. Bir daire daha aldık. İster oturmak için ister yatırım için daire alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Güven içinde alın.

Sema Baş - İstanbul

Sema Baş - İstanbul

Biz Garantialsat ailesini, kendimize denize bakan, doğa ile iç içe bir daire bakarken, bir tanıdığımızın vasıtası ile tanıdık. Tanıştığımız ilk günden itibaren sıcak kanlı ve ilgili yaklaşımlarıyla bizleri kaliteli, alırken kazandıran en uygun daire seçeneklerini sunrarak bugün yaşamış olduğumuz dairemizi almamıza vesile oldukları için Garantialsat ailesine teşekkür ediyoruz.

Jamal Nasseer Noorzaie - United States of America.

Jamal Nasseer Noorzaie - United States of America.

Biz, aradığımız deniz manzarası, sessiz komşular, kaliteli inşaat, alışveriş merkezi ve restauranta yakın bir daireyi aramak için İstanbul'un bir çok yerine baktık fakat aradığımızı Doğa Panorama projesi verdi. Garantialsat personeli nazik ve etkili olarak işlerimizi sağladılar. İlk günden itibaren kendimizi evimizde hissettirdiler. Gerçekten yeni evimizde zaman geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Istanbul Türkiye de sorunsuz harika bir yer arayan herkese Doğa Panorama'yı öneririrz.

Iman Qaddoumi - Kuwait

Iman Qaddoumi - Kuwait

Benim yatırımın sizin saygın şirketiniz sayesinde en iyi yatırımım sayılır. Desteğiniz için teşekkür ederim.

İbrahim Kaya- İstanbul

İbrahim Kaya- İstanbul

Garantialsat firmasına yatırım yapmak için geldiğimde ellerinde bulunan portföyden bana uygun daireyi sundular. Gerçekten de en uygun bütçe seçenekleri ile doğru bir yatırım yapmamı sağladılar. Bunun için Garantialsat'a teşekkür ederim.