Gayrimenkul Yatırımı

Gayrimenkul Yatırımı

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.Türkiye'deki emlak gayrimenkul yatırımlarınıza yön verebilir, karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. her zaman müşteri ve iş ortaklarını destekler ve Türkiye'de gayrimenkul alımı ile ilgili herhangi  bir konuda tavsiyeler vermeye hazırdır. 

Ayrıca hukuki, mali ve genel konularda profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle gayrimenkul yatırımlarınızda sizlere destek olmaktayız. Firma olarak yatırımcılar için  için en karlı yatırım araçları bulmak konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yatırımcılarımız bizim için önemlidir!

Yatırımcı, Emlak Alıcısı ve Kiracılarımız bizim için her biri aynı öneme sahiptir. Firma olarak satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle tüm müşterilerimize aynı özenle destek sağlamaktayız.  Grand Real Estate ile iletişim kurmanız halinde çalışanlarımız ya da Satış Danışamanlırımız tüm sorularınıza cevap vereceklerdir. 

Satın alma sürecince tüm evrelerde yanınızdayız;

Hava Limanı transferleri,

Araç Kiralama,

Konaklama,

Antalya Turu,

Emlak Görme Turu,

Satın Alma İşlemlerinin Takibi,

Banka Hesabı Açılması,

Vize,

Vatandaşlık İşlemleri

gibi bütün işlerinizde hizmetlerimizden faydanabilirsiniz.

Firmamız sizlere Türkiyede bir mülk aldığınızda her türlü desteği sağlayacaktır. Satış sonrası mobilya seçimi, sigorta, konut yönetimi, konut bakımı ve benzeri gibi konularda servislerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer inşaat halinde olan bir projeye yatırım yaptıysanız, sizlere firmamız tarafınan  bilgi ve gelişim süreci hakkında düzenli raporlar sağlanacaktır.