HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sektörel görüşünü dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri üzerine kurmuş olan Garantialsat, 2002 yılından beri süregelen ilerlemesi ile yatırımcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Operasyonel genişliği ile ulusal ve uluslararası pazarda itibar kazanan firmamız 15 yıllık tecrübesiyle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu geniş vizyonu ve geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları ile Londra, Kuveyt, Dubai, Katar, Bangladeş ve daha bir çok ülkede ofisler açmış ve temsilcilikler kurmuştur.

Gayrimenkul Yatırım Fonu her zaman kazandırma özelliğine sahip tek yatırım şeklidir ve Garantialsat sizlere bu fırsatı öncelikli olarak sunmaktadır.

Bu noktada Garantialsat olarak öncelikli hedefimiz yatırımlarınızı doğru olarak yönledirerek hem size kazandırmak hem de sizin güveninizi kazanmaktır.

Sunmakta olduğumuz hizmetler gayrimenkul yatırım sektöründe geçmişten gelen yüz yıllık aile geleneğimizinden beslenmektedir. Ayrıca hem geçmişten gelen tecrübelerini kullanan ve hem de modern teknoloji ve gelişmeleri benimseyen firmamız hızla gelişmekte ve piyasa payını büyütmekte ve bu payı da sizlerle paylaşmaktadır.

Garantialsat, dünyanın her yerinde, kazanan tarafta olmayı sizlere garanti etmektedir.